שאלות נוספות

מהו מנגנון הזכאות להטבות הפרמיום?

הזכאות להטבה פרימיום הינה ללקוחות שחויבו בסך של לפחות 1,500 ₪ בחשבון הבנק בגין עסקאות בבתי עסק בכרטיס האשראי שבאמצעותו התבקשה ההטבה במועד החיוב האחרון, וזאת למעט זיכויים, אשראי מהיר והעברה לקרדיט. כל 1,500 ₪, יזכו את המשתתף בתוכנית בהטבת פרימיום אחת ועד למקסימום של 4 הטבות פרימיום בחודש ( ההטבות הן בכפולות של 1500 ש'ח).

מהי תוכנית המסלולים?

כלקוחות ישראכרט תמצאו מגוון הטבות אטרקטיביות המתאימות בדיוק לכם ולסגנון חייכם! ההטבות מתחלקות ל-2 סוגים: הטבות כלליות המוענקות לכם באופן שוטף לאורך כל השנה, והטבות פרימיום שכדי להיות זכאים להן נדרש היקף שימוש מינימלי בכרטיס האשראי שלנו

מהי הטבת פרמיום?

הטבת פרמיום ניתנת ללקוח בכפוף לעמידתו ביעד החיובי החודשי (1,500 ₪) ואשר מפורט בדף ההטבה ו/או באמצעי הפרסום השונים. בכל כרטיס שברשותך כל 1,500 ₪, יזכו אותך בהטבת פרימיום אחת ועד למקסימום של 4 הטבות פרימיום בחודש.

מהן הטבות כלליות?

הטבות שוטפות המקיפות מגוון רחב של תחומי עניין וניתנות למימוש ללא מגבלת שימוש בכרטיס האשראי. בין היתר תמצאו שם הנחות על קניות באינספור רשתות, חנויות ומקומות בילוי ופנאי.

מהו קוד קופון?

קוד קופון מכיל נוסח כללי להטבה המבוקשת + קוד הטבה מספרי. באמצעות קוד זה תוכל לנצל את ההטבה המבוקשת באמצעות הצגתו או מסירתו בקופת/אתר בית העסק. הקוד יישלח אליך בהודעת SMS למספר הטלפון הנייד אשר עדכנת בעת הרישום לאתר. קוד הקופון יופיע גם באזור האישי תחת אזור "ההטבות שלי". במידה ומחקת את קוד הקופון תוכל לשחזרו באתר, הקוד יישלח אלייך שוב למספר הטלפון הנייד אשר מעודכן במערכת.

עד מתי ניתן לממש הטבה?

ניתן להתעדכן בתוקף קוד הקופון בפרטי ההטבה.

כמה כרטיסים אני זכאי לרכוש עם קוד ההטבה?

בכל הטבה מופיע פירוט ותנאי מימוש – ישנן הטבות מהן ניתן להינות יותר מפעם אחת,יש להתעדכן בתנאי ההטבה.

אני מצורף למסלול תעופה, כיצד אני יכול לבצע המרת זכויות לחברות התעופה?

תוכל לבצע המרה באמצעות שירות המענה הקולי בטלפון 03-6365555, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע או באתר האינטרנט.

תוך כמה זמן מתעדכנת ההמרה בחברת התעופה?

במידה וההמרה בוצעה באתר האינטרנט המאובטח או במענה הקולי, המרות לאל-על מתעדכנות לאחר 3 ימי עסקים. המרות לבריטיש אירוויס מתעדכנות במידי.

לכמה זמן הזכויות שצברתי נזקפות לזכותי?

תכנית מסלול חברות התעופה תקפה מחודש אפריל עד מאי שנה לאחר מכן.
אנו מאפשרים לנצל את הזכויות עד חודשיים לאחר תום התכנית.

האם ניתן להמיר זכויות מחשבון אחד לחשבון שני?

לא ניתן לבצע המרה מחשבונות שונים אלא ברמה של ת.ז, חשבון וכרטיס.

אם אני מצורף למסלול תעופה אני יכול לנצל הטבת פרמיום?

על מנת ליהנות מהטבת פרמיום עליך לבטל את הרישום למסלול תעופה המשויך לכרטיס האשראי שלך. במידה ובמועד החיוב הבא תעמוד ביעד החיובים להטבות פרמיום תוכל ליהנות מהטבות הפרמיום שלנו. הביטול יכנס לתוקפו יום לאחר ביצוע הפעולה והרכישות יצברו מיום הביטול עד מועד החיוב.

ברצוני לבטל את השתייכותי למסלול חברות התעופה - מה עליי לעשות?

ניתן לבטל את השתייכותך למסלול חברות תעופה באתר ההטבות של ישראכרט  חשוב לדעת - הביטול יכנס לתוקפו לאחר יום עסקים אחד.

האם ניתן לבטל המרה שבוצעה?

במידה וההמרה בוצעה באותו יום, יש לפנות למוקד השירות בטלפון:
03-6365555 ולבטלה מול נציג השירות, במידה וההמרה בוצעה יום קודם לכן, לא ניתן לבטלה.

איך אני יכול להתעדכן בכמות הזכויות העומדות לזכותי ועד מתי אני יכול לנצלן?

יתרת הזכויות מופיעה מידי חודש בהודעת החיוב החודשית הנשלחת אליך מישראכרט. באשר לתוקף הניצול, לקראת תום שנת תכנית מסלול חברות התעופה יישלח עדכון.

כיצד ניתן לבטל הטבה (קוד קופון) שהורדתי בכרטיס האשראי ועדיין לא מימשתי?

לביטול קוד הטבה, יש להיכנס ל"כניסה להטבות שלי" שממוקם בצד ימין למעלה בעמוד ההטבות הראשי ( לחיצה על הטבות בתפריט העליון ). לצורך הזדהות הקלידו מספר תעודת זהות ו6- ספרות אחרונות של כרטיס האשראי. בעמוד הבא תוכלו לראות את ההטבות שהורדתם בכרטיס האשראי, לביטול ההטבה הקליקו על לחצן "בטל הטבה".